Vertaling van "Wes-Sahara" in Noorse Bokmål

Vest-Sahara, vest-sahara is die topvertalings van "Wes-Sahara" in Noorse Bokmål.

Wes-Sahara
+ Voeg

Afrikaans - Noorse Bokmål woordeboek

  • Vest-Sahara

    proper
  • Vertoon algoritmies gegenereerde vertalings

Outomatiese vertalings van " Wes-Sahara " in Noorse Bokmål

  • Glosbe

    Glosbe Translate

Vertalings met alternatiewe spelling

wes-sahara
+ Voeg

Afrikaans - Noorse Bokmål woordeboek

  • vest-sahara

Prente met "Wes-Sahara"

Voeg

Vertalings van "Wes-Sahara" in Noorse Bokmål in konteks, vertaalgeheue